Новини

Про сервіс E-DOC на хвилях Українського радіо
27.03.2017
950

Про сервіс E-DOC на хвилях Українського радіо

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

На хвилях «Українського радіо» (105 FM) обговорюватимуть тему електронного документообігу в Україні. Команда E-DOC запростили в гості на запис випуску програми «НА відстані КЛІКУ», де кілька представників українських сервісів і програм із е-документообігу та послуг електронної звітності розкажуть про можливості та переваги цих сервісів для бізнесу.

Нагадаємо що E-DOC – це простий сервіс, який дозволяє працювати з документами будь-якого формату (doc, pdf, xml, jpg, xls та ін.), накладати на них ЕЦП, а також інтегруватися в будь-яку облікову систему (1С, SAP, Oracle , Microsoft Dynamics та інші).

Про роль електронного юридично значущого документообігу в малому і середньому бізнесі, про практику використання сервісу в великих компаніях різних сфер діяльності розповість директор департаменту з розвитку продуктів E-COM – Антон Коков. Разом з ведучими програми гості «Українського радіо» обговорять інновації, які на сьогоднішній день розвиваються в Україні, а також розглянуть перспективи електронного обміну даними.

Основні переваги використання сервісу електронного документообігу для комерційної діяльності можна узагальнити в такому невеличкому ТОПі:

– E-DOC здатний на 100% замінити документообіг на папері

– знижує помилки людського фактора

– оптимізує бізнес-процеси і документообіг з партнерами

– юридично значущі документи з ЕЦП матимуть таку ж юридичну силу, що і паперові зі звичайним підписом

– до сервісу додано послугу надання електронної звітності до основних контролюючих органів України

– сервіс та версії звітів оновлюються автоматично, не витрачаючи інтернет-трафік, час та додаткові ресурси

– не вимагається установки програмного забезпечення або додаткових програм і оновлень

– працює з усіма операційними системами, браузерами і з ключами будь-якого АЦСК

– захищений хмарний архів зберігання

– безпечне підписання і передача даних

– швидкість доставки електронних документів адресату від 5 сек. до 30 сек.

На сьогодні сервіс E-DOC використовують такі гіганти як ЦУМ, ТАСкомбанк, Міст Експрес, і ряд провідних IT-компаній України.

Детальніше про існуючу практику і вигоди використання електронного обміну юридично значущими документами в бізнесі ви зможете почути в передачі «НА відстані КЛІКУ» на «Українському радіо». Після ефіру програми ми доповнимо новину записом інтерв’ю.


  •  
  •  
  •  
  •  
  •