Новини

08.09.2017
3899

Послуга для сплати палива через додаток в смартфоні вже стала доступною на АЗС «ОККО»

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Компанія «Е-КОМ» співпрацює не тільки з ритейлерами України, а також з банківським сектором, нерухомістю і з найбільшими мережами заправних станцій. Всі наші партнери прагнуть розвивати свій бізнес за допомогою новітніх технологій, мережа автозаправок «ОККО» не стала винятком. Вони реалізували сплату палива за допомогою особистого смартфона використовуючи сервіс ОККО Pay. Мережа заправок спільно з міжнародною компанією Mastercard презентували нове платіжне рішення в додатку Fishka, користовачі інтегруються цифрову платформу Masterpass. Для успішного старту програми, партнери вирішили подарувати кожному, хто скористається ОККО Pay для оплати палива до кінця літа, знижку 3 грн за кожен літр.

Застосувати на практиці даний сервіс вже можна на АЗС «ОККО» в Києві та Львові. До кінця поточного року послуга буде впроваджена по всій Україні.

«Інноваційні рішення мережі” ОККО “завжди спрямовані на те, щоб створювати для клієнтів максимум зручностей і нових можливостей, – коментує Василь Дмитрів, директор з маркетингу мережі АЗК« ОККО ».- Завдяки новому сервісу водіям тепер не потрібно витрачати час в черзі на касу , і навіть не обов’язково мати при собі пластикову карту, якщо вона вже зафіксована в вашому електронному гаманці. Більш того, користуючись сервісом, ще й можна отримати хорошу знижку на паливо – просто за те, що ти любиш вирішувати максимум повсякденних справ за допомогою свого смартфона ».

Щоб почати користуватися ОККО Pay, треба завантажити мобільний додаток Fishka і залогінитися в ньому. Якщо ж користувач зареєстрований в глобальній платформі для цифрових гаманців Masterpass, система автоматично його ідентифікує. Потім необхідно буде ввести дані будь-якої банківської карти. Виходячи з цього, користувачі Masterpass мають можливість безпечно зберігати інформацію про своїх банківських картах і за менший період часу здійснювати оплату без введення реквізитів (номер карти, CVC-2 код). Поручителем безпечних платежів через Masterpass є Mastercard.

Схема оплати на заправках дуже проста: треба вставити пістолет в бензобак, потім зайти в додаток до розділу ОККО Pay і через нього просканувати QR-код, який знаходиться на колонці АЗС. Після чого ввести необхідну кількість літрів бензину або суму для оплати, натиснути «Сплатити» і все – подача палива почнеться автоматично.

«Інноваційні платіжні рішення від Mastercard покликані спрощувати оплати там, де зручність і швидкість особливо цінуються, в тому числі і на заправках. Переконані, що результат співпраці з “ОККО” стане черговим внеском в розвиток технологічного майбутнього українців – без черг, кас і без готівки », -зазначив Сергій Францишко, віце-президент з розвитку бізнесу представництва Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії .


  •  
  •  
  •  
  •  
  •