Новини

29.06.2017
2353

E-COM впевнено вистояв від загрози вірусу Petya.A

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

О 10:30 27 червня 2017 р. відбулась масова перевірка ІТ-безпеки по всій Україні від державних органів влади до малого бізнесу. Це була зустріч віч-на-віч з т. з. вірусом Petya.A. з сімейства шифрувальників, який маскується під вірус-вимагач. І, на жаль, не всі компанії змогли гідно вийти з цієї сутички. Більше 12 тис. комп’ютерів постраждали від дій хакерів в Україні.

Хтось безслідно втратив свої дані, хтось не зміг вчасно вилетіти, а у когось просто-напросто встав весь бізнес. У такі моменти всі усвідомлюють справжню важливість і роль ІТ-служби і відкладених бізнес-процесів у режимі форс-мажору.

Серед інших постраждалих, окремо хочеться виділити бухгалтерів та фінансових спеціалістів, які з жахом спострегіали за всім, що відбувається, і думали, що ж буде з реєстрацією податкових накладних, коригувань, як здавати електронну звітність в таких умовах?

Компанія “Е-КОМ” та онлайн сервіс електронного документообігу E-DOC хочуть заспокоїти всіх спеціалістів бухгалтерського обліку. Ми, як і раніше, працюємо в режимі 24/7 і надаємо можливість реєстрації ПН/РКПН, нашим клієнтам успішно приходять квитанції, всі здають звітність у державні органи (ДФС, ПФУ, ДССУ). Ми продовжуємо надавати доступ до всіх наших сервісів на платформі EXITE-EVOLUTION.

Спеціально для всіх платників податків ми пропонуємо використовувати онлайн сервіс E-DOC і провести необхідні операції в його середовищі. У нас є тестовий доступ, обмін первинними документами, документами будь-якого формату (doc, jpg, xml, pdf, png тощо), ми працюємо з будь-якою ОС та у будь-якому браузері. Більше того, ви отримуєте повний доступ всього за 99 грн/год, разом з безпекою ваших даних і безперебійною роботою у будь-який час.

Детальніше про сервіс

Як же захиститись від вірусу Petya.A*?

За даними СБУ, інфікування операційних систем переважно відбувалось через відкриття шкідливих додатків (додатків Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних та державних структур.
Основною ціллю атаки було поширення шифрувальника файлів Petya.A, використовувалась мережева вразливість MS17-010, в результаті експлуатації якої на інфіковану машину встановлювався набір скриптів, які використали зловмисники для запуску згаданого шифрувальника файлів.

Не ризикуйте з безпекою, вибирайте партнерів, на яких можна покластися в найважчу хвилину.

З питань підключення до сервісу E-DOC звертайтесь до менеджерів E-COM за тел.: +38 (044) 586-26-06 або на ел. пошту ua@edi.su.

 

БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ В E-DOC                                ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СЕРВІС E-DOC


  •  
  •  
  •  
  •  
  •